0 (212) 571 5078
info@medicalengineering.com.tr

Kurumsal

medical engineeringSektörün gereksinimlerini en doğru şekilde karşılayabilmek için müşteriye özel çözümler üreterek Türkiye pazarı liderliğine soyunan şirketimiz, ithal edilen birçok ürünün üretim ve montajına yönelmiş, hastane uygulamaları alanında, standartlar çerçevesinde optimal ve pratik çözümler üreterek müşterilerinin taleplerini karşılamayı prensip edinmiştir.

Türk Akreditasyon Kurumu “TÜRKAK” tarafından akredite edilmiş SZUTEST Engineering Test Institute (1015) kuruluşu tarafından TS EN ISO 13485 ve TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası şirketimize verilmiştir. Aynı zamanda üretimimiz olan ürünlere de “CE” sertifikası alınmıştır. Böylece kalitesini standartlaştırarak müşterilerine “Kaliteli Hizmet ve Ürün” anlayışı ile hizmet etmeye devam etmektedir.

Medical Engineering, Türkiye temsilcisi olduğu Avrupa firmalarından da aldığı destekle  aşağıdaki alanlardaki çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir;

•             Hastanelerin medikal gaz sistemleri donanımı ve montajı
•             Hastabaşı ve yoğun bakım üniteleri üretimi ve montajı
•             Hemşire çağrı sistemleri üretimi ve montajı
•             Ameliyathane ekipmanları
•             Anahtar teslimi hastane projeleri

Merkezi tıbbi gaz sistemleri, ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri ve yardımcı mahalleri ile hasta yatak odaları, acil gibi özellikli mekanların projelendirilmesi ve uygulamaları, çok yönlü ve geleceğe yönelik sistemler oluşturularak sağlanmaktadır.